הטבות לעולים ותושבים חוזרים


מט"י ראשון לציון - התחנה הראשונה בדרך לישראל

תושב חוזר, עולה חדש - בחרת לעלות או לחזור לישראל- בשעה טובה!

מט"י ראשון לציון (בשיתוף עם משרד הקליטה) מהווה כתובת מקצועית לקבלת מידע עדכני, הטבות ויעוץ עסקי לעולים חדשים ולתושבים חוזרים.

אנו מודעים לכך, שמעבר לארץ אחרת הוא דבר מורכב, ודורש התארגנות משפחתית וכלכלית מחודשת. נעמיד לרשותך את היועצים המנוסים ביותר, כדי לתת לך מענה עדכני על כל השאלות, ולאסוף עבורך מידע רלוונטי שיעזור לך לקבל החלטות מושכלות בתחום העסקי.

 

השאלות הנפוצות שבוודאי מעסיקות אותך:

האם כדאי להקים בישראל עסק חדש לפלח שוק של עולים חדשים?

כתושב חוזר, האם כדאי לייבא את העסק שהיה בחו"ל?

האם אוכל לנהל את העסק שיש לי בחו"ל מהארץ?

צוות המומחים של מט"י ראשון לציון  ישמח לפרוס בפניך את הנתונים והשיקולים.

 

מגוון ההטבות העמודות לזכות תושבים חוזרים:

• יעוץ באמצעות המייל/טלפון לתושבים חוזרים המבקשים לברר פרטים על חזרה לארץ בכל נושא עסקי/מיסים/מכס/בנקים/מכס/בטל"א/נדל"ן.

• פגישת יעוץ ראשונית ללא תשלום עם יועץ עסקי מומחה שיבחן את הרעיון העסקי וימליץ לך על המשך הדרך. בניית מודל עסקי/תוכנית עסקית.

• עד 20 שעות ליווי עסקי במימון מלא של משרד הקליטה.

• מגוון סדנאות ללא תשלום.

• 4 שעות יעוץ בנושא מיסוי ע"י רו"ח מומחה ללא תשלום.

 

עדיין בחו"ל? טרם הגעת לארץ?

מצוין! אנו מתמחים בהענקת יעוץ עסקי אישי והכוונה עסקית כאשר אתה עדיין שוהה בחו"ל, לפני שבכלל הגעת לארץ! אתה מוזמן לבחור מתוך המאגר יועץ עסקי לעולים חדשים ולתושבים חוזרים.

 

איך זה עובד?

אם אתה תושב חוזר או עולה חדש אתה מוזמן לפנות אלינו ו באמצעות המייל.

 יועץ עסקי מטעמינו, ייצור עמך קשר על מנת להתחיל את תהליך הייעוץ העסקי.

היועץ ייתן לך מידע ונתונים לאורם תוכל להחליט מהי הדרך המתאימה לך. היועץ יהיה זמין עבורך הן בטלפון הנייד והן במייל, גם מעבר לשעות העבודה המקובלות בארץ. כאשר תגיע לארץ, תיפגשו פנים אל פנים ותוכלו להשלים את המידע החסר.

3 סיבות טובות לפנות למט"י ראשל"צ כתושב חוזר פוטנציאלי: 

 

המקצועיות והאמינות - כאשר אתה מחליט לעבור לישראל, תרצה לקבל תמונת מצב אמיתית ועדכנית לגבי השוק העסקי בארץ. היועצים של מט"י ראשון לציון חיים את העולם העסקי בישראל ויגישו לך שירות מקצועי מלא.

גמישות- מט"י ראשון לציון מודעים להבדלי השעות בין המדינות השונות, ולכן, היועץ העסקי שלך יהיה זמין עבורך גם בשעות לא שגרתיות - במייל ואפילו בטלפון הנייד האישי!

המחיר- מסובסד על ידי משרד הקליטה ומט"י ראשון לציון. בעת שהותך בחו"ל , הייעוץ יוענק לך ללא כל תשלום. עם חזרתך לארץ משרד הקליטה יסבסד עבורך את שירותינו באופן גבוהה מאוד וכך תזכה לקבל ייעוץ עסקי מהטובים ביותר במחיר הנמוך ביותר!