אודות מט"י ראשון לציון


מט"י ראשון לציון, המרכז לטיפוח יזמות, הוקם בשנת 1993 כעמותה ללא כוונות רווח במטרה לסייע ליזמים ולבעלי עסקים מאזור ראשון לציון והסביבה, להוביל את העסק שלהם להצלחה.

צוות מט"י ראשון לציון בהנחיית חברי ההנהלה מלווה ומסייע , מאז הקמתו, לאלפי יזמים ובעלי עסקים קטנים במגוון אמצעים:

ייעוץ עסקי אישי.

תכנית עסקית לבחינת הרעיון העסקי - בדיקת סבירות וכדאיות כלכלית.

סיוע בהשגת מימון לעסק וקבלת הלוואות מקרנות מימון מתאימות.

ליווי עסקי של היזם ע"י חונכים עסקיים מקצועיים .

ביצוע מגוון קורסים וסדנאות בנושאי הקמת עסק, ושיווק ומכירות, יבוא - יצוא וסחר בין לאומי, שיווק באינטרנט, הקמת עסק בתחום המזון, ניהול פיננסי.

אימון עסקי של היזם

היזמות אצלך בנשמה? יש לך רעיון שיווקי? עסק בהקמה? רוצה להרחיב את העסק? למט"י יש מה להציע לך.

אל מט"י ראשון לציון מגיעים יזמים – בתחילת הדרך בעלי או חסרי רעיון עסקי המרגישים שהעולם העסקי בוער בנפשם. כמו גם בעלי עסקים, אשר מעוניינים לשפר ולייעל את פעילותם העסקית ולהגדיל את הריווחיות. רוב לקוחותינו מגיעים מאזור השפלה והמרכז ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, מזכרת בתיה, לוד, רמלה, שוהם, ומועצות אזוריות שורק וגזר.

מט"י ראשון לציון מתמחה גם בייעוץ לעולים חדשים ותושבים חוזרים עוד כשהם בחו"ל.

הידעת? למעלה ממחצית מהעסקים שקמים בישראל אינם שורדים את השנה הראשונה!

אנחנו במט"י ראשון לציון נסייע לך להיות בצד החיובי של הסטטיסטיקה.

צוות המנחים של מט"י ראשון לציון כאן בשבילך. נבחן עבורך את כדאיות הרעיון העסקי, נסייע לך בגיוס מימון  להקמת העסק או הרחבתו ונציע לך חונכות עסקית  מקיפה החל משלב רעיון היזמות ועד לשלב ייעול והרחבת העסק.

בין אם תבחר בייעוץ עסקי, בליווי עסקי צמוד, בקורסים וסדנאות או בבניית תוכנית עסקית, המומחים של מט"י ראשון לציון  ילוו וידריכו אותך באופן אישי ויפתחו בפניך עולם שלם של ידע ומידע עסקי, הכולל קורסים וסדנאות הדרכה בכל הקשור לניהול העסק.

המומחים שלנו

היועצים העסקיים שלנו והמרצים בקורסים הינם מובילים בתחומם בעלי תארים אקדמאיים מתאימים ובעיקר בעלי ניסיון רב. מרגע שפנית למט"י ראשון לציון , נציגנו יקבעו עבורך פגישה עם יועץ אישי. אשר יעמוד לשירותך ויסייע לך להגשים את תוכניותיך.

כמה זה עולה לך?

השירותים המסופקים על ידינו מסובסדים באופן משמעותי ע"י מוסדות המדינה מבלי להתפשר על האיכות. מט"י ראשון לציון פועלת כעמותה ללא כוונות רווח, ונהנית מתמיכה ומשיתוף פעולה עם גופים ממשלתיים, ציבוריים ומוניציפאליים המזדהים עם מטרותינו.

צפה בעדויות בעלי עסקים שכבר התנסו בשרותי מט"י ראשון לציון.

צור קשר לפגישת היכרות ראשונה במט"י ראשון לציון.

ניתן לפנות אלינו טלפונית 03-9674704

או בדוא"ל mali@matirishon.org.il

מט"י ראשון לציון, עין הקורא 10 ראשון לציון.

 

ההצלחה שלך – זה העסק שלנו.